Wat is de beste studenten-coverband van Nederland?
Studentenbands uit heel Nederland kunnen het tegen elkaar opnemen in de studenteneditie van The Clash of the Cover Bands. De Erasmus School of Economics organiseert deze vanwege haar honderdjarig bestaan. Inschrijving sluit op 15 juli.
The Clash of the Cover Bands is de grootste bandcompetitie van Nederland. Omdat de ESE honderd jaar bestaat, organiseert de faculteit een speciale editie. Studentenbands uit heel Nederland kunnen met elkaar de muzikale strijd aangaan. ESE werkt samen met de organisatie van The Clash of the Cover Bands (The Benelux Edition) en Studium Generale & Erasmus Cultuur.
Meedoen
Wie mee wil doen, moet snel zijn: inschrijving sluit op 15 juli. Minimaal één bandlid moet verbonden zijn aan een hogeschool of universiteit in Nederland. Inschrijven gaat via dit inschrijfformulier. Vermeld hierbij dat het om de ‘Centennial Edition’ gaat.
Studentenpaviljoen
De Clash zelf vindt in het najaar plaats in de glasbak (het Erasmus Paviljoen)op campus Woudestein. Er zijn twee voorrondes, op 26 september en 3 oktober, en een finale voorronde, op 31 oktober. Een vakjury kiest de ‘beste’ band, het publiek stemt voor de ‘populairste’ band.
Contract en tour
De winnaars stromen door naar de regionale halve finale van The Class of the Cover Bands – Benelux Edition. Zij ontvangen dan begeleiding en coaching om hen op een (nog) hoger niveau te tillen. Winnaars van de Benelux Edition krijgen een CD-contract met videoclip en een tour van twintig optredens. MF
Meest gelezen
-
Agent had politiehond niet mogen inzetten tegen Nijmeegse student, vindt OM
Gepubliceerd op:-
Bij de buren
-
-
U-raad: Voorstel huisregels perkt demonstratierecht in
Gepubliceerd op:-
Protest
-
-
Universiteitsraad en Erasmus Magazine moeten elkaar scherp houden
Gepubliceerd op:-
Hoofdredactioneel commentaar
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in Studentenleven
-
Narmin verpakt haar gevoelens in kleding
Gepubliceerd op:-
Dresscode
-
-
Tweede Kamer wil basisbeurs voor wo-master na hbo
Gepubliceerd op:-
Geld
-
Politiek
-
-
Grootschalige studentenprotesten op universiteiten in Iran
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-