Waar kun je klagen?
Begin mei zijn er drie nieuwe webpagina’s – ‘informatiebladen’, geïntroduceerd om studenten informatie te geven over wat te doen als ze een bezwaar, beroep of klacht over de universiteit hebben.
De informatiebladen vormen een aanvulling op het in september 2010 geopende digitale loket waar studenten terecht kunnen met hun klachten en bezwaren. De reden dat de informatiebladen zo lang op zich hebben laten wachten, is omdat er in eerste instantie gewacht werd op de Engelstalige versie van het loket. Die is echter nog steeds niet de lucht in, dus is er besloten de Nederlandse informatiebladen toch maar vast online te zetten.
De drie informatiebladen zijn:
- ‘Bezwaar, beroep of klacht?’: geeft algemene informatie over het indienen van een bezwaar, beroep of klacht via het digitale loket op de website van het Erasmus Studenten Service Centrum (ESSC)
- ‘In bezwaar tegen beslissingen van het College van Bestuur’: geeft informatie over wat te doen als je het niet eens bent met beslissingen van de universiteit.
- ‘In beroep bij het College van Beroep voor de Examens’: geeft informatie over wat te doen als je het niet eens bent met een beslissing omtrent onderwijs, tentamens en examens.
Engelstalige versies van de drie informatiebladen komen nog wel beschikbaar. Dit gebeurt zodra de Engelstalige site van het digitale loket online is gezet. BK
Meest gelezen
-
Onderwijsraad hekelt ‘eenzijdige’ blik op welzijn van studenten
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
First Philosophy: een filosofiepodcast voor beginners én gevorderden
Gepubliceerd op:-
Onderwijs
-
-
Voedsel- en Warenautoriteit sprak de Erasmus Universiteit aan over rookverbod
Gepubliceerd op:-
Campus
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Lees verder in studentenleven
-
Onderwijsraad hekelt ‘eenzijdige’ blik op welzijn van studenten
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-
-
Thirza combineert acht patronen
Gepubliceerd op:-
Dresscode
-
-
Vechtpartij aan de VU, universiteitsblad deed al eerder aangifte tegen verdachte
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-