Heb jij een rookmelder?
Brandveiligheid heeft bij studenten geen hoge prioriteit. Brandweer en studentenhuisvester Stadswonen hangen rookmelders op en willen beter gaan voorlichten.
Volgens een onderzoek van het ministerie van VROM uit 2009, zegt 76 procent van de studenten nooit enige voorlichting te hebben ontvangen over brandveiligheid. Reden te over om daar wat aan te gaan doen, vonden ook Stadswonen en de brandweer Rotterdam-Rijnmond. Zij sloten gisteren (woensdag) een convenant waarin zij afspraken samen te werken aan meer aandacht voor brandveiligheid onder studenten.
Woningkeuringen
De komende maanden staan verschillende acties op het programma. Zo gaat de brandweer huurders van tenminste 43 studentenpanden voorlichten tijdens vrijwillige woningkeuringen. Verder komt in iedere studentenkamer een rookmelder te hangen, in aanvulling op de al aanwezige rookmelders in algemene ruimten. Tot slot zal de brandweer informatiebijeenkomsten organiseren voor geïnteresseerde studerende bewoners. GvH
Meest gelezen
-
Pied-à-terre
Gepubliceerd op:-
Column
-
-
Erasmus Magazine, voor als je wil weten wat er écht speelt
Gepubliceerd op:-
Campus
-
-
Waarom ik gestopt ben met mijn studie, en dat jou niet hoeft te ontmoedigen
Gepubliceerd op:-
Opinie
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Studentenleven
-
Samen sinds Eureka: ‘Jij bent toen echt keihard uit je broek gescheurd’
Gepubliceerd op:-
Eurekaweek
-
-
Vakbond start petitie tegen verhoging collegegeld internationale studenten
Gepubliceerd op:-
Geld
-
-
Marcroix viert 100-jarig bestaan: ‘Zijn jullie klaar voor een galopje?’
Gepubliceerd op:-
Studentenleven
-