Student mishandeld na commentaar op corona-carnavalslied
De student stond in de lift van studentencomplex Intermezzo toen een groep van vier of vijf mannen instapte, schrijft universiteitsblad Univers. De mannen begonnen een carnavalslied over het coronavirus te zingen.

Afbeelding door: Foto door Arisa Chattasa via Unsplash
Messen
Toen de student vroeg of ze wilden stoppen, begonnen de mannen haar te duwen. “Toen trokken ze messen en zeiden ze dat ze het coronavirus zouden uitroeien. Het eerste wat ik hierna weet is dat ik wakker werd op de vloer met enkele verwondingen.”
De Nederlandse student, die volgens andere media Chinese roots heeft, hield een hersenschudding en snijwonden over aan het voorval. Ze heeft officieel aangifte gedaan van mishandeling. De Tilburgse politie is een onderzoek gestart en zoekt naar getuigen.
Discriminatie
Het corona-carnavalslied werd bedacht en uitgezonden door een radio-dj van de commerciële omroep Radio 10. Honderden mensen deden melding van discriminatie. Het Openbaar Ministerie onderzoekt momenteel of de dj kan worden vervolgd. Hiervoor zal de tekst van het lied worden beoordeeld op strafbaarheid.
De redactie
Meest gelezen
-
Hoe word je een Rotterdammert: Saskia duikt in de geschiedenis van het broodje pom
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Van Rotterdampas tot Afrikaandermarkt: vijf tips om geld te besparen als student
Gepubliceerd op:Type artikel: Video-
EM TV
-
-
Gezelligheid voor de storm: Eurekaweekteam ging samen bowlen
Gepubliceerd op:-
Eurekaweek
-
Reacties
Reacties zijn gesloten.
Meer Nieuws
-
Universiteit rapporteert datalek in medewerkersonderzoek
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
Universiteiten willen dat minister Palestijnen helpt hierheen te komen
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-
-
Zo zorg je ervoor dat je het nieuws van EM kunt vinden in Google
Gepubliceerd op:-
Nieuws
-